tree-338211_1280

Kurz arteterapie 11/11/2023

Malování a arteterapie

2.000,00 

Co se mnohdy nedá vyjádřit slovy, lze projevit pomocí barev a tvarů. Často ale nejsme schopni porozumět tomu, co se děje pod našima rukama. Proč saháme zrovna po této barvě a kreslíme opakovaně stejný motiv? Jednou z možností, jak naše jednání pochopit, je Arteterapie.

6 skladem

Sdílet
Popis
Hodnocení (0)
  • zážitkový intenzivní seminář o intuitivní malbě
  • pocitové sdílení formou arteterapie
  • vhodné od 8 let
  • kurz je určen pro menší skupinku lidí (max 6)

  Malování je alchymie … je to proces, který se pohybuje v rytmech, v tonech, lineárně, ve vlnách – pohyb je klíčové slovo…

  Jakmile začnete vytvářet pohyb štětcem, rukou, pastelem, tužkou, z pohybu se rozvine síť dalších čar, linek, odstínů a vtaženi do tvorby jste pohlceni časem, který nikdy nekončí a nikde nezačíná. Jen jste!

  Nasloucháte srdci a to vás vede … ponořujete se čím dál více hlouběji a nevíte, co se děje a ani to pro tento okamžik není tak důležité, jelikož víte, že malujete ze srdce a esence z něho vycházející tvoří skrze vás.

  Vše se děje samo, barvy se mísí do sebe a vytváří obraz, který znáte, už jste ho několikrát viděli, protože je zaznamenán ve vašem vnitřním světě… o tom je intuitivní malba …malba malovaná srdcem, malba malovaná duší …

  Termín konání kurzu:

  11.11.2023  čas 10:00 – 16:00

  Místo konání:

  ateliér Spolu k radosti, U Nikolajky 14, Praha 5

  Pomůcky:

  k dispozici

  Cena kurzu:

  2000,- (Záloha: 1000,- Doplatek: 1000,-)

  Po objednání kurzu Vám přijde e-mailem potvrzení o přijetí objednávky a výzva k uhrazení zálohy či celé platby. Zálohu je nutné uhradit nejpozději 5 pracovních dnů od potvrzení objednávky. Doplatek uhradíte 14 dní před kurzem bankovním převodem. 

  Místo na kurzu Vám bude rezervováno až po uhrazení zálohy. Při Vaší neúčasti na kurzu je záloha nevratná. Ve výjimečných případech, po dohodě, je možné zálohu použít na rezervaci jiného termínu.

 • Recenzí

  Nejsou žádné hodnocení zatím, byste chtěli předložit svůj ?

  Buďte první, kdo napíše recenzi “Kurz arteterapie 11/11/2023”