tree-338211_1280

Kurz arteterapie 11/07/2020

Malování a arteterapie

1.500,00 

Co se mnohdy nedá vyjádřit slovy, lze projevit pomocí barev a tvarů. Často ale nejsme schopni porozumět tomu, co se děje pod našima rukama. Proč saháme zrovna po této barvě a kreslíme opakovaně stejný motiv? Jednou z možností, jak naše jednání pochopit, je Arteterapie.

6 skladem

Sdílet
Popis
Hodnocení (0)
  • zážitkový intenzivní seminář o intuitivní malbě
  • pocitové sdílení formou arteterapie
  • vhodné od 12 let

  Malování je alchymie … je to proces, který se pohybuje v rytmech, v tonech, lineárně, ve vlnách – pohyb je klíčové slovo…

  Jakmile začnete vytvářet pohyb štětcem, rukou, pastelem, tužkou, z pohybu se rozvine síť dalších čar, linek, odstínů a vtaženi do tvorby jste pohlceni časem, který nikdy nekončí a nikde nezačíná. Jen jste!

  Nasloucháte srdci a to vás vede … ponořujete se čím dál více hlouběji a nevíte, co se děje a ani to pro tento okamžik není tak důležité, jelikož víte, že malujete ze srdce a esence z něho vycházející tvoří skrze vás.

  Vše se děje samo, barvy se mísí do sebe a vytváří obraz, který znáte, už jste ho několikrát viděli, protože je zaznamenán ve vašem vnitřním světě… o tom je intuitivní malba …malba malovaná srdcem, malba malovaná duší …

  Termín konání kurzu:

  11.7.2020  čas 10:00 – 16:00

  Místo konání:

  ateliér Spolu k radosti, U Nikolajky 14, Praha 5

  Pomůcky:

  k dispozici

  Cena kurzu:

  1500,- (Záloha: 700,- Doplatek: 800,-)

  Po objednání kurzu Vám přijde e-mailem potvrzení o přijetí objednávky a výzva k uhrazení zálohy. Zálohu je nutné uhradit nejpozději 5 pracovních dnů od potvrzení Vaší objednávky. Doplatek uhradíte týden před konáním kurzu bankovním převodem.

  Místo na kurzu Vám bude rezervováno až po uhrazení zálohy.

 • Recenzí

  Nejsou žádné hodnocení zatím, byste chtěli předložit svůj ?

  Buďte první, kdo napíše recenzi “Kurz arteterapie 11/07/2020”