skály_web

KE KOŘENŮM SRDCE 20-22/09/2019

Pobytový kurz seberozvoje, kreativity a meditací

2.900,00 

Zážitkově sebepoznávací víkend v jedinečné atmosféře skal. Propojení techniky arteterapie, intuitivní malby, Osho meditací, mužského kruhu v jedinečné jednoduchosti, kdy se spolu vrátíme o 100 let zpátky k původnímu stylu života.

8 skladem

Sdílet
Popis
Hodnocení (0)
 • Propojení arteterapie, intuitivní malby, Osho meditací a mužského kruhu

  Pojďme společně prožít přirozený běh času a alespoň na pár dní se vrátit o sto let zpět! A také oslavit čas podzimní rovnodennosti, kdy se příroda překrásně obaluje do všech barevných odstínů a ukládá hlavu do ticha a klidu… 

  Ve všudypřítomnému klidu pustíme starosti každodenního života a uvolníme své smysly obklopeni čistou přírodou. Napojíme se na základní elementy tak, jako to přirozeně dělali naši předkové.

  Zaniklá osada na okraji skal je energeticky silné místo, střežené mohutnými korunami majestátných jasanů a javorů. Tento tajuplný kout naší Země, obklopený širými loukami a skalami, je jako tajný ostrov, který je skryt pohledu i srdci náhodného návštěvníka. Je pro nás místem, kde se nám tají dech na každém kroku. Při vstupu do této po válce zaniklé osady vždy cítíme jakousi posvátnou úctu a pokoru. Stále je zde přítomná vůně kouře z roztopených kamen, na kterých doma hospodyňky připravovaly pokrm svým rodinám, pot mužů vracejících se z práce na polích, doprovázeni dusotem kopyt svých koní. Slyšíme povykování hrajících si dětí a štěkot psů.

  Cítíme zde lásku, souznění s přírodou a životní elán, které tu od těch dob přetrvaly dodnes! A sama PŘÍRODA nám bude průvodcem, jak můžeme v lásce projevit sami sebe.

  ZÁKLADNÍ INFORMACE: 
  termín: 20.-22.9.2019
  místo: Adršpašsko-teplické skály
  příjezd v pátek v 18:00, odjezd v neděli v 15:00
  ubytování: srub bez elektriky, voda je k dispozici v přírodní studni nedaleko
  omezený počet účastníků – skupina 8 lidí od 18 let
  cena2900,-  (v ceně je zahrnuto ubytování, pomůcky, 2x oběd – vegetariánská strava)

  lektoři:
  Kateřina Velcová (arteterapie, intuitivní malba, kraniosakrální biodynamika)
  Daniel David (mužské kruhy)
  Jsem asistentem mužských kruhů u lektora Gregora Steinmauera („Vědomá mužská sexualita“). Mými průvodci na cestě k větší celistvosti, síle a pravdě jsou šamanské rituály, pobyt v lese či otužování za každého počasí. Zabývám se fotografováním a grafikou.

  PROGRAM: 

  • ranní očista vodou ze studny, aktivní Osho meditace na propojení se s tělem, večerní rituály s bubnem a sdílení u ohně
  • při denním světle výprava za bytostmi lesa a přirozený koloběh dne doplněný kreativní náplní – mandalami, krajinomalbou či ovčím rounem a dalšími technikami

  Po objednání kurzu Vám přijde e-mailem potvrzení o přijetí objednávky a výzva k uhrazení platby.
  Platbu je nutné uhradit nejpozději 5 pracovních dnů od potvrzení Vaší objednávky.

  Místo na kurzu Vám bude rezervováno až po uhrazení platby. Storno podmínky naleznete zde. 

   

 • Recenzí

  Nejsou žádné hodnocení zatím, byste chtěli předložit svůj ?

  Buďte první, kdo napíše recenzi “KE KOŘENŮM SRDCE 20-22/09/2019”