Pobytové kurzy

Zážitkové kurzy kreslení, malování a meditací

Sebepoznávací a odpočinkový prodloužený víkend

Hurá do přírody za vnitřním umělcem!

Barevné odstíny vnitřní ženy

 Letní pobytový kurz malování, seberozvoje s Osho meditacemi

Poznejte své vnitřní já ve všech barvách duhy. Vyčistíme si nejen hlavu, ale i celý čakrový systém.

Čakrový systém ovlivňuje proudění energií v našem těle. Jeho správné fungovaní podporuje naše fyzické i duševní zdraví. Objevme společně všechny barvy, které se v nás ukrývají. Užijme si čtyři dny plné umění, ženskosti a meditací. Vydejme se na cestu relaxace a souznění. To vše v obklopení klidu a krás naší přírody.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

 • termín: 23.-26.8.
 • příjezd ve čtvrtek kolem 18. hodiny, odjezd v neděli kolem 15. hodiny
 • místo: Rašovice u Kutné Hory – Levandulová chaloupka 
 • náplň kurzu: malování, meditace, čakrový systém
 • počet účastnic: skupina 6 žen, vhodné od 18 let
 • cena: 4800,- (záloha 2400,- předem, doplatek 2400,-)
 • v ceně je zahrnuto ubytování, pomůcky a plná penze vycházející z filozofie ayurvedské kuchyně

PROGRAM

Setkání započneme seznamovacím posezením u ohně a úvodním kreslením mandal. Každý den našeho pobytu probereme jednu barvu čakrového systému, seznámíme se s konkrétní metodou seberozvoje a naučíme se novou uměleckou techniku. Postupně si projdeme všemi fázemi čakrové stupnice a propojíme svoje smysly, touhy a potřeby s energií konkrétní barvy, která je nositelkou léčivé emoce. Tímto prožitkem se postupně otevřeme všem čakrám a naše tělo, mysl a duše se usadí v rovnováze, odkud čerpáme klid, energii, radost a lásku.

Kurz vedu s ohledem na aktuální potřeby všech účastnic. Témata se mohou proměňovat a tím můžeme více prožít svou podstatu, radost, pro kterou jsme přirozeně stvořeni, a mnozí najdou i novou cestu, po které se vydají.

Léto v nás

Prázdninové snění v romantické vile nad řekou s malováním a jógou

Co si představíte, když se řekne léto?

Pro mě jsou to prázdniny. Sluníčko, modrá obloha a nos posetý pihami. Rozkvetlé louky, kde koncertují cvrčci a poletují motýli. Chladivý les a pusa špinavá od borůvek. Brouzdání chladivou řekou, praskající oheň…

Pojďme spolu zažít prázdniny!

V penzionu Rusalka se můžeme vyhřívat na sluneční terase hned nad řekou, osvěžit se  domácí limonádou, spočívat v kráse přírody a  nechat se rozmazlovat domácí kuchyní paní majitelky. Kdo má rád klid a ticho,  je to kousek na louku i do lesa. Pro dobrodružné povahy je nedaleko  zřícenina hradu a stezky podél řeky. Večerní čas oslavíme táborákem.

A to vše doplníme  jemným protažením s jógou a společným tvořením  pod taktovkou letního temperamentu. Rozproudíme energii našeho těla, podpoříme činnost vnitřních orgánů a pohladíme duši, na kterou v dnešní době tak často zapomínáme. Ukážeme vám, jak vyživit nové síly a lépe poznat sami sebe.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

 • Termín kurzu: 9.-12. srpna 2018
 • Příjezd ve čtvrtek, začátek programu v 18 hodin; odjezd v neděli mezi 14. a 15. hodinou
 • místo: Navarov u Železného Brodu (Jizerské hory), penzion Rusalka
 • náplň kurzu: malování, meditace, jóga, očistné dechové techniky
 • počet účastníků: 10 lidí
 • cena: 4200,-při včasné platbě do 20. 6. 2018, poté cena 4 500,- Kč
 • v ceně je zahrnuto ubytování, výtvarné pomůcky a plná penze
 • s sebou: podložka na cvičení, eventuálně slabá deka na přikrytí při relaxaci, výtvarné desky formátu A3

PROGRAM

K rozproudění energie není potřeba síla. Naopak. Hned v úvodu našeho setkání se seznámíme s jemnou relaxační jógou.  Ukážeme si, že rozproudit tělo můžeme i v klidu pomocí relaxace a uvolnění. Po přivítání si promluvíme o záměru našeho pobytu a provedeme úvodní očistu, abychom se následné dny mohli věnovat jen sobě samým. Během víkendu máme pro vás připraveno několik překvapení, kterými dotvoříme příjemnou atmosféru kurzu. Odjíždět budete naplněni pozitivní energií.

Reference studenti

Sdílíme názor našich studentů