[rev_slider_vc alias=“blog6″]

Své tělo považujeme za samozřejmost

Jak nám může kraniosakrální biodynamika pomoci ve vztahu k našemu tělu? Své tělo považujeme za samozřejmost a když nám není dobře, náramně se divíme. Co když existuje možnost jak své tělo poznat a porozumět mu? Představme si tělo jako prostorovou stavebnici, kde do sebe všechno přesně zapadá. Když se nějaký dílek poškodí, tak naráz všechny ostatní na sebe hůř navazují. Co se s tím dá dělat?

První krok

Pokud víte, že nějaký problém máte a jste ochotni si ho připustit, je to první krok k uzdravení. Už dále netvrdíme, že je všechno v pořádku, ale jsme si vědomi, že se něco děje. Terapeut, který ošetřuje kraniosakrální biodynamikou toto narušené místo najde a opět v něm rozproudí energii. Jinými slovy dokáže narovnat poškozený díl ze stavebnice. Tím to ale nekončí, byli bychom bláhoví, kdyby existovaly pouze zázraky bez jakékoliv snahy. Terapeut sice místo napraví, ale teď je také na vás, abyste si plně uvědomovali, proč se necítíte dobře nebo co je důvodem vašeho nepohodlí.

Doba řízená výkonem a časem

V této době nemáme čas vůbec na nic, jsme v neustálém stresu a představa toho, že se na chvíli zastavíme a budeme sami sobě naslouchat se zdá víc než pošetilá. Přitom pouze deset minut meditace denně dokáže výrazně zlepšit kvalitu života. A co teprve hodina vedené meditace, za což považuji kranio ošetření, to může být jedním ze způsobů, jak své tělo přiblížit oáze klidu a ticha.

O vašem životě rozhodujete pouze vy

Takové setkání s úplně jiným přístupem k tělu a energii může naprosto změnit vaše vnímání, pod podmínkou, že jste otevření něčemu novému. Podobné relaxační techniky se ve východní medicíně praktikují tisíce let. Pokud jste tento kontinent navštívili, určitě jste pocítili naprosto jinou atmosféru a mentalitu lidí, kteří tolik nespěchají a více odpočívají. A i na první pohled vypadají šťastnější. O vašem životě rozhodujete pouze vy sami, i když o něčem takovém budete mluvit s přáteli a většina z nich na vás bude koukat, že jste se tak trochu zbláznili, stojí to za to.

Doporučit
  • Facebook
  • Twitter
  • Google Plus
  • LinkedIn
  • Pinterest
Sdílet
Zanechat odpověď