[rev_slider_vc alias=“slider25″]

Základní kurz

KRESBA PRAVOU HEMISFÉROU

Je možné se naučit kreslit, i když nemáte talent nebo jste to nikdy nezkusili?

Kreslení a malování je dovednost, kterou se lze naučit.
Výsledky jsou fascinující, hřejí na srdci, posilují sebevědomí a dodávají energii.
Nepotřebujete nadání či talent, všichni umíte od nepaměti kreslit a máte přirozený vztah k tvůrčí činnosti. Vzpomeňte si na své dětství. Záleží jen na vás, do jaké míry tuto vlastnost rozvíjíte.

Kdy používáte pravou mozkovou hemisféru?

Pravou mozkovou hemisféru používáte dennodenně. Záleží na vaší náladě, chuti hrát si nebo objevovat nové možnosti. Obě mozkové hemisféry spolu skvěle vycházejí a doplňují se, když jsou v rovnováze. Dnešní uspěchaná doba je více napojena na levou půlku mozku, která je orientována časově a prostorově. Kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou oživí chuť k přirozené hravosti a pomůže vám najít tu tvořivější podstatu vaší mysli. Naučí vás kreativně myslet a hledat nové možnosti řešení.

Proč ji nepoužíváte častěji?

…protože nejvíce času během dne trávíte v levé mozkové hemisféře, která je orientována na výkon, kritiku a sebehodnocení. Realita je jedna strana života a druhá – příjemnější – je radost ze života a uvolnění, které vám pomáhá a dodává odvahu a sílu realitou „proklouznout“ a užít si život se všemi možnostmi, které si pro vás připravil.

Cílem dvoudenního kurzu kreslení pravou mozkovou hemisférou je nakreslit portrét dle vlastní předlohy. Dosažením tohoto cíle si uvědomíte, že když doopravdy něco chcete, je dobré si za tím jít a vytrvat. Jelikož výsledný portrét nakreslí každý, kdo dojde až do konce.

ZÁKLADNÍ INFORMACE: 

  • 9.00 – 17.00 (90 minut pauza na oběd)
  • dvoudenní základní kurz kreslení pravou hemisférou
  • pomůcky k dispozici
  • s sebou pouze předlohu portrétu formátu A4 s ostrými detaily, předlohy celebrit jsou v ateliéru k dispozici
  • pro skupinu 10 lidí
  • vhodné od 10 let
  • cena: 2400,- 

Připravované kurzy

Prohlédněte si katalog kurzů

Reference studenti

Sdílíme názor našich studentů