V okamžiku, kdy jsem tomu uvěřila, se začaly dít neuvěřitelné věci

V té době jsem byla velmi nespokojená v práci, ale bylo mi přes padesát a bála jsem se odejít, protože pokud dnešní trh práce někomu nepřeje, tak jsou to právě lidé 50+. S velkými obavami jsem zkusila odepsat na pár nabídek a fakt, že většina z nich zůstala zcela bez odezvy, mi naprosto vzal vítr z plachet a já se zkoušela smířit s tím, že dělám práci, která mne nebaví, nemá žádný smysl a jen ze mne vysává energii. A pak to přišlo.

Začala jsme chodit na kurz a najednou jsem se dokázala na sebe a na své točení v kruhu podívat jinýma očima. Pomalu jsem získávala odvahu věřit, že přece jen mohu najít zajímavou práci a přestat se podceňovat. A v okamžiku, kdy jsem tomu uvěřila, se začaly dít neuvěřitelné věci. Dostala jsem pozvánku na výběrové řízení do dvou velmi zajímavých firem, v obou jsem se musela utkat s mnohem mladšími lidmi a byla jsem úspěšná. Teď mám práci, jakou jsem si přála, a benefity, o kterých se mi ani nesnilo. A to všechno díky podpoře a úžasnému vedení v rámci kurzu Umělcova cesta. Sama bych k tomu nikdy nenašla odvahu.

Kurz Umělcova cesta vás nenaučí malovat obrazy, ani psát romány. Ale možná vám pomůže uskutečnit vaše sny a přání. A to je mnohem víc.

Jana Kindlová