Pobytové kurzy v Ateliéru Spolu k radosti: Relaxujte, tvořte a rozvíjejte se

BAREVNÉ ODSTÍNY VNITŘNÍ ŽENY

Pobytový kurz malování, meditací, jin jógy a povídání o ajurvedě

Poznejte své vnitřní já ve všech barvách duhy. Vyčistíme si nejen hlavu, ale i celý čakrový systém.

Čakrový systém ovlivňuje proudění energií v našem těle. Jeho správné fungovaní podporuje naše fyzické i duševní zdraví. Objevme společně všechny barvy, které se v nás ukrývají.  V každém centru se objevují vibrace všech barev, ale jedna dominuje. Každou čakru je možné charakterizovat sítí vztahů.

Odhalíme 7 světelných kruhů, které se projevují v barvách. 

Užijme si tento čas naplněný hravou tvořivostí, ženskostí, jemnými meditacemi a lahodnou ajurvédou. Podpořme jej jemnou jógou a asánami zaměřenými na posílení a aktivaci jednotlivých čaker.

ZÁKLADNÍ INFORMACE: 

 • termín: předběžně léto 2024
 • příjezd ve čtvrtek kolem 17. hodiny, odjezd v neděli kolem 15. hodiny
 • místo: upřesním /nejlépe blízko Phy/ 
 • náplň kurzu: malování, meditace, jin jóga, ajurveda
 • počet účastnic omezen: skupina 8 žen
 • cena: 6000,- /upřesním dle ubytování/ 
 • v ceně je zahrnuto ubytování, pomůcky a plná penze vycházející z filozofie ayurvedské kuchyně, která bude zároveň veganská a připravená z čerstvých místních surovin

PROGRAM

Naučíme se několik uměleckých technik – akryl, koláž, arteterapie se suchou křídou, ovčí rouno, krajinomalba … – a rozezvučíme tělo jemnou ranní meditací. Postupně si projdeme všemi fázemi čakrové stupnice a propojíme svoje smysly, touhy a potřeby s energií konkrétní barvy, která je nositelkou léčivé emoce. Tímto prožitkem se postupně otevřeme všem čakrám a naše tělo, mysl a duše se usadí v rovnováze, odkud čerpáme klid, energii, radost a lásku.

Kurz vedu s ohledem na aktuální potřeby všech účastnic.

Objednávka kurzu

KE KOŘENŮM SRDCE

Arteterapeutický seminář s jedinečnou atmosférou Adršpašských skal

Užijte si tři dny naplněné meditací, relaxací a radostným tvořením! 

Přijměte naše pozvání do krajiny, která ukrývá nádherná tajemství. Záboř je energeticky silné místo, střežené mohutnými korunami majestátních jasanů a javorů. Tento tajuplný kout naší Země, obklopený širými loukami a skalami, je jako tajný ostrov, který je skryt pohledu i srdci náhodného návštěvníka.

Je pro mne místem, kde se mi tají dech na každém kroku. Při vstupu do této po válce zaniklé osady vždy vnímám jakousi posvátnou úctu a pokoru. Ještě zde cítím vůni kouře z roztopených kamen, na kterých doma hospodyňky připravovaly pokrm svým rodinám. Pot mužů, vracejících se z práce na polích, doprovázeni dusotem kopyt svých koní. Slyším povykování hrajících si dětí a štěkot psa, kterého honí. Cítím lásku, souznění s přírodou a životní elán, které tu od těch dob přetrvaly do dnes!

Pojďme společně prožít tento přirozený běh času a alespoň na pár dní se vrátit o sto let zpět. Tato atmosféra úžasným způsobem podpoří naše společné tvoření a umožní nám přirozeně se propojit se svým podvědomím, vnitřním dítětem. 

Odpočineme si, načerpáme SÍLU, protáhneme TĚLO jemnými meditacemi a podpoříme svoji CHUŤ ke kreativitě! Vyzkoušíme si několik výtvarných technik – malba akrylem, suchý pastel, mandaly akvarelovými pastelkami, ovčí rouno, lapač snů …

Ve všudypřítomnému klidu pustíme starosti každodenního života a uvolníme své smysly obklopeni čistou přírodou. Napojíme se na základní elementy tak, jako to přirozeně dělali naši předkové.

KURZ VEDU S OHLEDEM NA AKTUÁLNÍ POTŘEBY VŠECH ÚČASTNÍKŮ.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

 • termín: upřesním / předběžně jaro 2024/ 
 • příjezd v pátek kolem 18. hodiny, odjezd v neděli kolem 15. hodiny
 • místo: Adršpašské skály  
 • náplň kurzu: arteterapie, Osho meditace
 • počet účastníků:    upřesním /vhodné od 18 let
 • cena: upřesním
 • v ceně je zahrnuto ubytování, pomůcky a 2x vegetariánský oběd

Vše v obklopení krásnou přírodou v nedotčeném stavu, kde se zastavil čas. Příroda nám bude průvodcem, jak můžeme v lásce projevit sami sebe.

Objednávka kurzu