Umělcova cesta - cesta k sebeuvědomění a osobnímu naplnění plná inspirace

UMĚLCOVA CESTA ODHALTE SVŮJ OSOBITÝ TALENT

Kurz vychází z originálu knihy Umělcova cesta: Duchovní cesta k vyšší kreativitě autorky Julie Cameron. Na rozdíl od autorky, která se zaměřuje v prvé řadě na zablokované umělce, se já ve svém kurzu věnuji specifičtěji záměrům a cílům jednotlivých účastníků a účastnic. Je pouze na vás, s jakým cílem přicházíte, zda hledáte podporu, nové tvůrčí způsoby či relax a odpočinek.

Mým cílem je pomoci vám v intenzivním rozvoji vašeho záměru a vás samotných. Naučíme se základy seberozvoje, které nám pomohou v každodenním životě. Ukážeme si, jak se věnovat sami sobě. Zaměříme se na témata vztahů, peněz, strachu i sebevědomí.

Podíváme se na to, co můžeme v životě změnit, abychom se pohnuli tím správným směrem. Zbavíme se strachu, nastavíme si priority a obrátíme se pozitivním směrem. Výsledkem této kreativní pouti bude nalezení sebejistoty a vyrovnanosti. Uvědomíme si vlastní sílu a možnosti.

A JAK NA TO?

V kurzu využívám různé umělecké a terapeutické techniky. Každému setkání náleží cvičení z knihy Umělcova cesta. Na základě témat a cílů účastnic a účastníků pak volím konkrétní podpůrné techniky seberozvoje. Jedná se o kreslení, malování, komunikační dovednosti vycházející z kraniosakrální biodynamiky a koučingu, meditace, tanec, dramaturgii, aromaterapii a biodynamiku. Každé setkání je proto jedinečné.

Objednat kurz

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Kurz Umělcova cesta

  • setkáváme se pravidelně jednou týdně po dobu tří měsíců (12 týdnů)
  • 17.30 – 20.30
  • tento kurz je určen pro max 6 lidí
  • věk od 18 let
  • cena: 9600,- plus kniha Umělcova cesta od Julie Cameron
  • (tato kniha nám poslouží jako průvodce 12 týdny HOJNOSTI, SÍLY, SAMOSTATNOSTI, BEZPEČÍ….)

Zde přikládám příběh Jany, který napsala po ukončení Umělcovy cesty. Děkuji Janičce a věřím, že víra v sebe sama a odvaha pokračovat dál novou cestou jí ukážou další možnosti, jak žít svůj život v radosti, lásce a naplnění.

Jediné, co mne blokuje, jsem já sama

Objednávka kurzu